Preskočiť na obsah

Športové čelenky BASIC sú vyrobené z príjemného, funkčného a elastického materiálu dolomity.

S výškou 90mm a dobre padnúcim strihom ich oceníte pri všetkých druhoch vonkajších športových aktivít, napr. beh, turistika, cyklistika, lezenie, trekking, bežky, ski turistika, a vďaka širokej škále dizajnov ich využijete aj v “nešportových outfitoch” pri bežnom nosení.

DOLOMITY:
85% Polyester / 15% Elastan
250 g/m2
obsahuje vlákna LYCRA® POWER

Športové čelenky DUO ISO sú zateplenou verziou športových čeleniek BASIC. Sú vyrobené z dvoch vrstiev materiálu. Vrchná časť je vyrobená z príjemného a funkčného materiálu dolomity a vnútorná časť je z jemného fleecu. Spojenie týchto dvoch materiálov zaručuje spoľahlivú ochranu aj pri nízkych teplotách alebo pri silnom vetre.  

Čelenky ponúkame vo viacerých veľkostiach, čo Vám umožňuje nájsť tú pravú pre Vás. Jemný materiál a dokonale padnúci strih oceníte pri všetkých druhoch vonkajších športových aktivít, napr. beh, turistika, cyklistika, lezenie, trekking, bežky, ski turistika, a vďaka univerzálnemu dizajnu sa stanú neodmysliteľnou súčasťou aj Vašich každodenných outfitov. 

DOLOMITY:
85% Polyester / 15% Elastan
250 g/m2
obsahuje vlákna LYCRA® POWER

Športové detské čelenky BASIC sú vyrobené z príjemného a funkčného materiálu dolomity. Počes na vnútornej strane vytvára výnimočnú prírodnú izoláciu a komfort v chladnejších podmienkach.

Pre hravým detský dizajn si ich vaše deti zamilujú. Vy zase oceníte dobre padnúci strih a kvalitu použitých  materiálov. Tieto čelenky sa stanú neodmysliteľnou súčasťou oblečenia pri všetkých športových aktivitách, ako aj jedinečným doplnkom každodenných outfitov. 

DOLOMITY:
85% Polyester / 15% Elastan
250 g/m2
obsahuje vlákna LYCRA® POWER