Preskočiť na obsah

O nás

Vitajte na stránke nášho e-shopu.

Značka TESS SPORT vznikla v roku 2021, keď som s Lumpíkom schádzala z Ostrej. Cestou som pri pohľade na juh Malej Fatry nahlas premýšľala o krásach našich hôr. Hlavou sa mi preháňali obrázky čeleniek a šatiek s pohľadmi a výjavmi z Vysokých Tatier. Spomenula som si aj na pár iných vrchov, ktoré som kdesi na internete zazrela. Čo je naša Veľká Fatra menej ako Vysoké Tatry? Alebo Malá Fatra? Alebo ďalšie pohoria?

A v tom mi napadlo vyrobiť edíciu čeleniek s ikonickými vrchmi Tlstá a Ostrá alebo s nezameniteľným (a mojim obľúbeným) Kľakom.

Ako milovník psov a turistiky so psom som premýšľala ďalej. Čo tak vyrobiť aj edíciu pre ľudí s podobnými záľubami? Láska k horám a psom je predsa nekonečná a na trhu som nič spájajúce tieto dve vášne nevidela.

A tak sme s mojou polovičkou dali hlavy dokopy a myšlienka TESS SPORT-u sa začala realizovať.

 

O našich 

výrobkoch

Značka TESS SPORT na svojom začiatku ponúkala športové čiapky, čelenky a nákrčníky. Neustále pracujeme na rozširovaní nášho sortimentu a to najmä vďaka Vám, naši zákazníkom, ktorí nás každou objednávkou posúvate vpred.

Naše výrobky sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú funkčnosťou a elasticitou. Všetky disponujú perfektným odvodom vlhkosti. Produkty určené do chladnejších, prevažne zimných podmienok, sú obohatené o zateplené vrstvy či už pomocou fleecu, lightwind materiálov alebo vláknami LYCRA® POWER, ktoré zabezpečujú tepelnú izoláciu. 

Všetky naše výrobky odporúčame prať na 30°C bez aviváže, aby zostali zachované vlastnosti materiálov.

Láska k outdoorovým športom ide ruka v ruke s láskou k prírode!  Všetky naše zásielky posielame v EKO baleniach vyrobených z 80% z recyklovateľných materiálov a vnútorné plastové sáčky nahrádzame recyklovaným papierom.