Preskočiť na obsah

Odľahčené verzie nákrčníkov SIMPLE sú vyrobené  z príjemného odľahčeného materiálu. Tieto typy nákrčníkov sú bezšvíkové.

Nákrčníky SIMPLE sú nenahraditeľným funkčným športovým doplnkom, ktorý si môžete užívať pri behu, cyklistike, lyžovaní, bežkách, snowboardingu, ski turistike, lezení, trekkingu, ale aj bežnej turistike. Taktiež ich môžete použiť ako šatku, kuklu, čelenku, potítko, nákrčník, ale aj ako čiapku. Rovnako ich využijete aj ako štýlový doplok ku každodenným outfitom.

Nákrčníky BASIC sú letnými verziami nákrčníkov, ktoré sú vyrobené z príjemného, odľahčeného materiálu golf s olemovaním v spodnej aj vrchnej časti plochým švom, ktorý umožňuje ohyb materiálu bez obmedzenia.  Potlač je na celej ploche vonkajšej strany, rub je biely. 

Tento tubus je nenahraditeľným športovým doplnkom obľúbeným najmä medzi bežcami, cyklistami a turistami, ale vo veľkej miere ho využívajú športovci pri všetkých športových aktivitách. Veľkej obľube využívania tohto doplnku medzi športovcami dopomohla aj skutočnosť, že okrem klasického využitia ako nákrčník ho viete nosiť aj ako napríklad šatku, kuklu, čelenku či čiapku.

GOLF:
100% Polyester 
135 g/m2
jemný, ľahký a pritom rozmerovo stabilný materiál

Nákrčníky ISO sú vyrobené z mierne počesaného a elastického materiálu lightwind, vďaka čomu sú vhodné do chladnejšieho počasia. V spodnej aj vrchnej časti sú olemované plochým švom, ktorý umožňuje ohyb materiálu bez obmedzenia. Potlač je na celej ploche vonkajšej strany, rub je biely. Nákrčníky sú vhodné do chladnejšieho počasia.

Nákrčníky ISO sú nenahraditeľným funkčným športovým doplnkom, ktorý si môžete užívať pri behu, cyklistike, lyžovaní, bežkách, snowboardingu, ski turistike, lezení, trekkingu, ale aj bežnej turistike. Taktiež ich môžete použiť ako šatku, kuklu, čelenku, nákrčník, ale aj ako čiapku. Rovnako ich využijete aj ako štýlový doplnok ku každodenným outfitom.

LIGHTWIND:
80% Polyester /20% Elastan
180 g/m2
elastický, vďaka počesu z rubu jemný, ľahký a pritom rozmerovo stabilný materiál

Použitie

nákrčníka